Про нас

 

JenDental AboutUs UA

 

ШАНОВНІ СТОМАТОЛОГИ!

 

Багатьом з вас вже добре відома продукція компанії «Джендентал-Україна». Багато хто користується нею вже багато років і отримують відмінні передбачувані результати. Тим же, хто стикається з нею вперше або хотів би розширити коло застосовуваних матеріалів, ми хотіли б надати цей каталог в надії, що він допоможе ефективніше і правильніше підібрати матеріали, необхідні для клінічної практики.

 

AboutUs01 AboutUs02 AboutUs03

Головною метою компанії є прагнення виробляти і постачати високотехнологічну та високоякісну продукцію за доступними цінами. Використовуючи в виробничих регламентах технології англійської компанії JEND LLP, компанія «Джендентал-Україна» закуповує сировинні матеріали виключно у провідних виробників США, Німеччини, Великобританії та Японії. Для виробництва стоматологічних матеріалів використовуються полімерні смоли і наповнювачі вищого ступеня очищення (градацій: «стоматологія» та «офтальмологія»). З іншого боку, в вартості цих продуктів відсутні витрати на просування бренду на ринках США і Західної Європи. Це дозволяє істотно знизити ціни, оскільки споживачеві пропонується платити тільки за якість і особливо чисті матеріали. Такий підхід особливо важливий для тих країн, де значна частина населення не в змозі оплачувати лікування дуже дорогими стоматологічними матеріалами. Завдяки такій політиці компанії «Джендентал-Україна», лікування високоякісними стоматологічними матеріалами стає доступним значно більшій кількості людей.

 

Ще однією характерною особливістю компанії є постійний науковий пошук та впровадження інновацій. Багато гідно оцінили прекрасні клінічні можливості штіфтов- «невидимок» Jen-EsthePost, текучого композитного матеріалу  Jen-LC Flow. Композитний матеріал Jen-Radiance має в своїй палітрі чотири градації опаковості і 40 різних кольорів і відтінків.

 

Такий багатий арсенал матеріалів дозволяє стоматолога реалізувати всі можливі на сьогоднішній день методики реставрації - від найпростішої (одним універсальним відтінком), до складної багатошарової техніки стратифікації, що вимагає майстерного використання матеріалів з різними оптичними властивостями.

 

 

AboutUs04 AboutUs05 AboutUs06

Новітній наногібридний композит Jen-Favorite LC – наступний крок компанії до потреб стоматологів. Він поєднує в собі поліпшені робочі характеристики з дуже високими естетичними і механічними характеристиками. Ця комбінація може дійсно полегшити вашу роботу і принести нові переваги в вашу практику!

 

Чекайте появи і інших новинок!

Успіхів і здоров'я Вам та Вашим пацієнтам!

 

Про нас

Багатьом з Вас вже добре відома продукція компанії «Джендентал-Україна». Багато хто користується нею вже багато років і отримує відмінні передбачувані результати.
Далі...

Контакти

вул. Бориспільська 9, будинок 61, Київ 02099, Україна

Тел.: +380 44 337 8782
Факс: +380 44 228 1866

marketing@jendental-ukraine.com
www.jendental-ukraine.com

Розсилка

Заповніть форму нижче, і ми надішлемо Вам по електронній пошті всі останні новини.